Nowe osiedle i mieszkania na sprzedaż Gliwice

Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Proponujemy Ci przestronne domy na sprzedaż, położone w znakomitej lokalizacji. Osiedle Zielona Ostropa znajduje się w malowniczej okolicy na przedmieściach Gliwic. Sprawdź, czym wyróżnia się nasza oferta i zyskaj swoją prywatną przestrzeń.

Jakie są mieszkania na osiedlu Zielona Ostropa?

Lokale, które oferujemy, są przestronne – stworzone na podstawie przemyślanego projektu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że cała dostępna przestrzeń została w pełni wykorzystana. Szukasz mieszkania na sprzedaż w Gliwicach, w którym znajdzie się miejsce na domowe biuro, piwnicę lub obszerną spiżarnię? Trafiłeś w doskonałe miejsce!

Powierzchnia domów na sprzedaż na osiedlu Ostropa wynosi około 150 m2. Do każdego lokalu przynależy garaż podziemny w bryle budynku. Dodatkowym atutem inwestycji są przestronne ogrody – od 60, aż do 350 m2! Na takim obszarze znajdzie się miejsce na wygodne meble ogrodowe, grill, leżaki, a nawet uprawę warzyw. To także doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających zwierzęta.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Gliwicach w standardzie premium

Oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż w Gliwicach wyróżnia nowoczesny design, który doskonale współgra z naturalnym otoczeniem inwestycji. Zastosowaliśmy cegłę i elementy surowego betonu, które sprawiają, że Zielona Ostropa zyskuje industrialny klimat i niepowtarzalny charakter. Na każdym etapie budowy wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, co przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Przemawiają za nami lata doświadczenia i profesjonalne podejście.

Ty decydujesz, jakie elementy wykończenia znajdą się w Twoim mieszkaniu. Wszystkie domy na sprzedaż na osiedlu Zielona Ostropa w Gliwicach są przeznaczone do samodzielnej aranżacji.

Sprawdź, co wyróżnia naszą ofertę


Nasza inwestycja obejmuje szeroki pakiet dodatkowych instalacji. Dzięki nim możliwe będzie stworzenie ekologicznego domu, niezależnego energetycznie. Mieszkania wyposażone są w:

• energooszczędną, kompaktową pompę ciepła,
• rekuperację, zapewniającą komfort cieplny i zdrowy klimat,
• ogrzewanie podłogowe,
• zbiornik na wodę opadową o pojemności 2000 litrów,
• instalację kablową, niezbędną do montażu paneli fotowoltaicznych.

Nowe osiedle w Gliwicach. Co zyskasz, mieszkając na przedmieściach?

Osiedle Zielona Ostropa w Gliwicach to doskonały wybór dla osób, które nie chcą tracić dużo czasu na dojazd do centrum, a po pracy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku. Nasze domy stanowią idealny kompromis dla wszystkich, którzy marzą o prywatności i jednocześnie nie chcą rezygnować z zalet życia w mieście. Zielona, malownicza okolica sprawia, że możesz stworzyć prawdziwą oazę spokoju w swoim najbliższym otoczeniu. W niedużej odległości od osiedla zlokalizowane są tereny rekreacyjne. Po pracy możesz wybrać się na rolki, spacer lub przejażdżkę rowerową z dziećmi.

Chcesz odpoczywać, nie wychodząc z domu? Wybierz kameralne osiedle Zielona Ostropa w Gliwicach. Sprawdź dostępne mieszkania na sprzedaż, umów się z naszym agentem i poznaj szczegóły oferty!


Zobacz więcej: Szeregowce Gliwice | Ostropa osiedle Gliwice | Nowe osiedle Gliwice | Ekologiczne osiedle i domy | Domy szeregowe na sprzedaż w Gliwicach | Domy na sprzedaż w Gliwicach | Domy na sprzedaż Śląskie  | O nas | Osiedle Gliwice