Nowe osiedle Gliwice - domy Zielona Ostropa

Dostępne w naszej ofercie nowe domy zlokalizowane na zielonym osiedlu Ostropa w Gliwicach to propozycje przygotowane z myślą o najbardziej wymagających inwestorach. Nieruchomości klasy premium wyposażone w nowoczesne pompy ciepła świetnie wpisują się przede wszystkim w wyznaczniki budownictwa ekologicznego. Działanie tego typu urządzeń w połączeniu z energooszczędną stolarką otworową oraz pozostałymi materiałami termoizolacyjnymi ma korzystny wpływ na obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości. Nowe osiedle w Gliwicach, na którym zdecydowaliśmy się wybudować domy szeregowe, to również wyjątkowe miejsce.

Pomimo że inwestycja znajduje się w granicach administracyjnych jednego z największych miast województwa, to panujący tutaj klimat sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Ostropa nie przez przypadek nazywana jest zielonym osiedlem, ponieważ w pobliżu znajduje się wiele interesujących z rekreacyjnego punktu widzenia terenów. Jeżeli zatem zależy Państwu na tym, aby kupić nowy dom i jednocześnie nie rezygnować z zalet mieszkania w mieście – to serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami opisywanej propozycji oraz do kontaktu.

Nowoczesne domy w Gliwicach z pompami ciepła

Dostępne w naszej ofercie nowe budynki szeregowe na zielonym osiedlu Ostropa w Gliwicach zostały wyposażone w nowoczesne pompy ciepła. Urządzenia tego typu pracują w sposób całkowicie nieszkodliwy dla środowiska. Nie wytwarzają popiołu, dymu i wszelkich innych substancji, które uznaje się za toksyczne oraz szkodliwe. Pompa ciepła ułatwia zatem efektywne wykorzystanie energii odnawialnej. To bez wątpienia najlepsza ze znajdujących się na rynku alternatyw dla paliw konwencjonalnych.

Nowe domy szeregowe na zielonym osiedlu w Gliwicach – dlaczego warto?

Za zakupem domu na osiedlu Ostropa w Gliwicach przemawia m.in. fakt, że wraz z nieruchomością zyskuje się również dostęp do działki, którą można zaaranżować wedle indywidualnych potrzeb. Wielu klientów decyduje się na stworzenie przestrzeni przeznaczonej do zabaw oraz przyjemnego spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

Inni natomiast – chcąc realizować życiową pasję – decydują się np. na uprawianie kwiatów lub krzewów ozdobnych. Przynależąca do nowego domu działka to jednak nie wszystko. Zadbaliśmy również o to, aby budynki zostały podpiwniczone i wyposażone w miejsca garażowe. Budynek jest zatem całkowicie samowystarczalny, a to oczywiście ogromna zaleta.

Zakup nowego domu szeregowego w Gliwicach – zaufaj najlepszym specjalistom!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nowego domu to bardzo poważna inwestycja. Z tego właśnie powodu wszystkim naszym klientom, którzy są zainteresowani nabyciem nieruchomości na osiedlu Ostropa w Gliwicach gwarantujemy najwyższy standard obsługi. Do każdego z odbiorców podchodzimy indywidualnie. Rzetelnie doradzamy oraz szczegółowo opowiadamy o największych zaletach proponowanych przez nas nieruchomości.

Co równie istotne – jesteśmy w stanie pomóc również w zakresie spraw formalnych – np. podczas wypełniania niezbędnej dokumentacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do umówienia się na termin prezentacji nowego domu na zielonym osiedlu Ostropa w Gliwicach!


Zobacz więcej: Zielone domy ceny osiedle | Dom i ogród gliwice osiedle | Szeregowce Gliwice | Ostropa osiedle Gliwice | Mieszkania na sprzedaż Gliwice | Ekologiczne osiedle i domy | Domy szeregowe na sprzedaż w Gliwicach | Domy na sprzedaż w Gliwicach | Domy na sprzedaż Śląskie | O nas | Osiedle Gliwice